wycena przedsiębiorstwa, szukam !

wycena przedsiębiorstwa, szukam !

Czy polecacie jakieś firmy/biura, które wykonują bardzo dokładnie wycena przedsiębiorstw? Niestety muszę zamknąć firmę i chciałam ją sprzedać, jednak nie wiem, jak ją wycenić przy sprzedaży.

@_24lampy

Posty: 1

 
Wydaję mi się, że wycena spółki musi być przeprowadzane przez profesjonalne firmy. Słyszałem o tym, że wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

raj444

Posty: 23

 
Wycena aktuarialna nie jest ciężka, jeżeli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście sprawdzić, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeżeli takiego nie masz, to pożądane byłoby zlecić usługę poprzez internet.

zambott

Posty: 4

 
Na rynku możemy spotkać sporo biur, które na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

agapod17

Posty: 8

 
Wycena firmy nie musi być trudna, jeśli znajdziesz od tego fachowców. Na tej stronie możesz dowiedzieć się więcej na ten temat https://attuario.pl. Warto korzystać z ich usług, ponieważ zajmują się tym od wielu lat. Oferują doradztwo na każdym etapie wyceny. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług.

irek1981

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być uciążliwa, jeśli zlecimy to właściwym osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego należałoby się do nich zgłosić.

Nikuś23

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że wycena spółki musi być przeprowadzane poprzez profesjonalne firmy. Słyszałem o tym, że wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

Yuri20

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna nie musi być trudna, jeśli zostanie odpowiednio przeprowadzona. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do odpowiedniej firmy, jaka wykonuje tego typu usługi.

Grabow12

Posty: 2