jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

Która jest wartość doskonałego tętna w bieganiu, bowiem nie za niezwykle się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

MBsmoke

Posty: 1

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Jasio234

Posty: 6

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Rocko

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, lecz co zrobić?

Nikuś23

Posty: 5

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

pawel253

Posty: 13

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Miki789

Posty: 6

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W wielkich miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezmiernie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Grabow12

Posty: 2