jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Jeszcze zależy, jak się uda dogadać, bo terminy zarezerwowane czasami na kilka miesięcy do przodu, czy kryzys, czy nie kryzys to robić przecież trzeba niektóre rzeczy.

Jasio234

Posty: 2

 
Jedna z najdłużej działających firm budowlanych na krajowym rynku, AnaBud, do tego z działem odpowiedzialnym za realizację inwestycji u klientów indywidualnych, więc korzystaj i nie dziękuj :) Pozdrawiam i życzę powodzenia. To jest ich aktualny numer telefonu 68 341 26 70.

Sagerrak

Posty: 2

 
Lepiej generalnego wykonawcę zatrudniać z pełnym działem projektowym niż przypadkowych ludzi, co zaraz ci znikną z rynku.

Jasio234

Posty: 2

 
Zależy, co robisz. Każda firma budowlana się specjalizuje w pewnym obszarze, więc to też wypadałoby uwzględnić.

Mikserek2

Posty: 17

 
Oni akurat mają własny sprzęt i ludzi od dawna ze sobą współpracujących, więc w gruncie rzeczy wszystkie prace budowlane idą szybkiej.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Patrz nie tylko na wykonawców lokalnych, tylko ogólnokrajowych. Uwierz, że niektórzy taniej wychodzą niż współpraca lokalna. Sam się zdziwiłem.

zakk87

Posty: 23

 
Pytanie, czy będziesz osobiście nadzorował inwestycję, czy zostawisz wszystko generalnemu wykonawcy. Moim zdaniem sprawdza się podejście łączone, żeby tylko czasami się pojawić i potwierdzić realizację zgodnie z warunkami umowy.

czapelka

Posty: 5