gabinet kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

Dzień dobry :) Szukam doświadczonego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Franuś

Posty: 8

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może faktycznie dużo złego słyszałaś o zabiegach, lecz tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

gruszka45

Posty: 14

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

Aligat56

Posty: 9

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

pepcos

Posty: 15

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w porządnej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za mnóstwo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

labuh

Posty: 6

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

TomekK

Posty: 7