Elektroniczny wniosek urlopowy

Elektroniczny wniosek urlopowy

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w swojej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, jakie miały już styczność z takim rozwiązaniem.

esdoen1

Posty: 13

 
Znacznym udogodnieniem w olbrzymich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane poprzez ciebie kluczowe dane.

nesh009

Posty: 15

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

woxxxx45

Posty: 11

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Łodzianek

Posty: 24

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

3czex

Posty: 24

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

IwonkaMeee

Posty: 17

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Gosienka54

Posty: 20

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

gregBard

Posty: 16

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma wiele dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Na dodatek program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

PucH2

Posty: 7